Be the Meister

Дідусь Jägermeister майже за сторіччя існування досить часто і завжди влучно змінював свій імідж. Тренди творчої молоді зобов’язують бути в темі і знати, що являють собою “зухвалі перфекціоністи”.

Будь майстром своєї справи і живи за своїми правилами. У Jägermeister сильна, наповнена і неймовірно смачна стратегія. Ми розробили зимову комунікацію під назвою  Be the Meister.

Real Meisters​

Ми знайшли тих самих справжніх Майстрів, селфмейд особистостей з характерною харизматичністю та силою духу. І створили платформу на якій вони зможуть ділитись своїми вміннями, знаннями та світосприйняттям з молодими і прогресивними. Цю платформу ми назвали Meisterplace.

Вечірки

Для запуску платформи ми запропонували серію заходів присвячених зимовим святам. Починаючи з 14 листопада, дати  яка з 2006 року офіційно Jägermeister day у всьому світі. Кожна вечірка — це виклик. Можливість реалізувати себе і свою майстерність — головна мета таких івентів. Будь майстром  в тусовці, в арті, сноубордингу, дизайні і у всьому на що ти спроможний. Лише покажи, в чому ти Майстер.

Мобільний додаток

Digital активація із залученням  людей в місцях споживання, спілкування з AI, який на основі діалогу може зробити припущення: любитель ти (JägerJunger), чи ні. Якщо ТАК, тобі пропонується встановити додаток. JägerFinder  своєрідний компас, який грунтуючись на бази любителей в реальному часі визначає їх координати, а місця найбільшого скупчення позначає, як points of interest (значить, там зараз проходить крута тусовка з Єгерем). Додаткова реальність, де Олень веде «своїх» людей в бар. Візуально додаток має вигляд карти Києва, і люди, відкриваючи вулиці міста знатимуть, де проходить Єгерь-туса, яку неможливо пропстити. Олень показує їм маршрут до того чи іншого бару, залежно від місця розташування і зручності пересування. АБО Олень показує  маршрут на верчірк спонсором яких є Єгерь. І веде туди лише  “своїх” — тих, хто був в барах Єгеря 3 і більше разів і зачекінився там, І ТІЛЬКИ СВОЇ МОЖУТЬ ДІЗНАТИСЬ ДЕ ПРОХОДИТЬ ЯКАСЬ СУПЕР КРУТА ТУСОВКА.
Бари — як і місця з тусовками  на карті. Чекін — для платних вечірок. Лідери думок розповідають про додаток і його завантаження. Внутрішня система балів (єгерь-поінти). Приклад пропозиції: “Зачекінь друга, отримай 10 балів і вхід для друга буде безкоштовним”

Alter JäGo

В додатку також  функціонує AR система, яка дозволяє на вечірці навести камеру на будь кого і на “любителях” буде одягнута стилізована маска оленя, а на “не любителях” не буде нічого. В ідеалі взагалі размивати  їх зображення. Як варіант реалізація масок в  Insta сторіз  з анкетуванням, багатоходовою діджитал активацією і розіграшем квитка на фестиваль/концерт за публікацію фото в масці с тегом #jägermeister

New Jägerette

В культурі бренду сформувались особливі бренд амбасадори — Єгеретки, яких ми також запропонували переформатувати (і це не лише зміна зовнішності).

Ціль: мінимум безкоштовної дегустації і лише тим, хто завантажив додаток.

Лише ті, хто має додаток вважаються “своїми”.

Тільки їх можна вести в “таємні бари мейстро” — на таємну тусовку. В цій таємній спільноті всі доглянуті, красиві і таємничі. Майже не розмовляють. Їх присутність символізує  таємність, яка визначає обраних.

Егеретки стають mistress, які знають про твої сокровенні думки більше, аніж ти сам, перевіряють і випробовують, чи підходиш ти до “своїх”.

Поведінка і уніформа відповідні.

Вони виходять на Сцену Атласу разом з першою вечіркою і в новому образі.

Frozen Meister

З’являється  інформація, що зовсім скоро арт фестиваль, який відбудеться на піку зими в секретномі місці і лише найсміливіші і найкреативніші зможуть туди потрапити. Це буде зимний аналог всесвітньо відомого фестивалю Burning Man. Під назвою Frozen Jung. Локація повинна буди справді важкодоступною. Кожен зможе інсталювати там свою там свою скульптуру чи виділитись з допомогою костюму (це обов’язкова умова). Тематика вільна, але зимова.

Sliding Meister

Коли Протасів Яр засипле  снігом, а вночі ні душі. Ми зможемо зібрати всіх на ЄгерГорки. Забрендуємо надувні круги з лого оленями, дамо всім селфі-палки з екшн камерами і будемо пити єгерь і кататись на надувних кругах, знімати себе на камеру і розміщувати відео в соц мережах. Не п’єш єгерь — можеш забути про тусовки такого рівня. В центрі наносимо лого оленя. Можемо потрапити в ЗМІ.

Час пити Jäger

Шукаючи зранку прогноз погоди — з’являється наш сайт з крутою рекламою — типу зайди тут вже -18, а на сайті все про єгерь і мотивашки. Зранку  перед роботою те, що треба!