MAKE — гаджети надзвичайного життя.

Що зробили: неймінг, айдентика, key visual, комунікаційна стратегія.

MAKE — Український бренд гаджетів та аксесуарів, які створені, щоб стати кожному у нагоді. Ми живемо, експериментуємо та змінюємось, а MAKE розробляє нові продукти для нашого надзвичайного життя.

Передісторія: Makefuture – компанія, яка відкрила новий світ гаджетів та аксесуарів в Україні. Настав час створити новий, легкий, зрозумілий та впізнаваний бренд, з власним візуальним стилем та простотою айдентики.

Що вийшло? Upgrade. Makefuture створює MAKE – гаджети надзвичайного життя.

Основною перевагою бренду над іншими є те, що вони завжди на крок попереду. Саме тому future — стає філософією імені MAKE.
Життя надзвичайне. Ми летимо, біжимо, йдемо і насолоджуємось моментом — живемо і відрізняємось. А для того щоб вирізнятись достатньо бути собою.
MAKE все що завгодно для надзвичайного життя

MAKE, як пульт дистанційного керування своїм життям. Кожен сам обирає, як жити, а гаджети та аксесуари бренду завжди у нагоді.

Будь-який вибір — особливий, твоє життя — надзвичайне.

MAKE. Так само просто, як у дитинстві складати палац із конструктора.

Ти можеш створювати, відкривати та спостерігати, а можеш просто валятись на дивані. Як хочеш.

Чітка та видима конструкція нашого логотипу відображає суть бренду — MAKE універсальні та надійні гаджети для надзвичайного життя. Простота побудови робить його доступним та таким, що запам’ятовується. Кожна літера складена зі стандартних блоків або колон та поперечин однакових пропорцій. Метафорою логотипу є базовий конструктор, за допомогою якого можна створити що
завгодно: хоч дитячу іграшку, хоч ракету.

Ми MAKE гаджети надзвичайного життя, щоб ти MAKE все, що завгодно.

Інші роботи: